KOUPELNY

Your dream bathroom

Jednoduše na rastr nebo přímo na stávající povrch ( přes staré obklady apod. ) bez bourání. Suchou cestou. 

Kolekce Marcato je dodávána v různých barvách, plochách a velikostech dlaždic. V naší kolekci Marcato naleznete návrhy dřeva, cementu a různé druhy kamenných povrchů. Kombinujte světlé a tmavé struktury, které dávají Vašemu pokoji jedinečný vzhled. Nebojte se použít náš panel o šířce 30 cm, abyste vytvořili působivý moderní efekt.

Kolekce Fortissimo pochází z různých barev, povrchů a velikostí dlaždic. Fortissimo je velmi všestranná kolekce, kde získáte vše od lesklých květinových vzorků až po strukturu stromu na povrchu. Můžete také najít vysoce lesklé a hedvábné povrchy a kamenné imitace.

Kolekce Crescendo je trojrozměrný stěnový panel. Pokud chcete moderní a exkluzivní koupelnu, Crescendo je přirozenou volbou, kterou si užijete po mnoho let. Spáry se mohou měnit o +/- 2 mm, což dává Crescendu živý a přirozený dojem.

Pro designery interiérů, architekty a tvůrčí duše, máme kolekci Fibo Color. Dodáváme 20 různých barev ve vysokém lesku a 12 různých barev v extra matné..

Legato je stylová alternativa ke koupelně nebo jiné místnosti, která vyžaduje vodotěsné řešení. Kolekce je tvořena hladkými stěnovými panely bez bez spár. Barvy jsou světlé nebo světle šedé a dávají místnost moderní a pevný dojem.

Adagio je stylová alternativa struktur, bez květinového vzoru. Vytvořte pocit Itálie nebo Řecka s mramorovými a dalšími velkými kamennými konstrukcemi.