Fibotech sro
Fibotech sro

O NÁS 

Naše společnost FIBOTECH s.r.o. je výhradní distributorem pro Českou a Slovenskou republiku norských interiérových obkladových panelů FORESTIA a koupelnových panelů FIBO AS.

Tyto produkty jsou určeny pro obložení stěn a stropů v interiérech včetně koupelen. S velkou oblibou je používán při vytváření interiérů v mobile home, modulových stavbách ( kontejnerů ), zahradních domcích, dřevěných domcích, tolik populárních v severských zemích, rekonstrukcí bytových jednotek a podobně. Všude tam, kde jde je vyžadována rychlost, jednoduchost montáže a finanční úspora. 

Interiérové/Designové/Stropní panely Forestia, jsou vyrobeny z dřevotřísky, jejichž povrchovou úpravu tvoří ekologická folie. Oproti nejvíce u nás používanému sádrokartonu má mnoho výhod. Hlavní výhodou je jednoduchá montáž, kterou zvládnete provést svépomocí. Podstatná je i skutečnost, že panely již mají definitivní povrchovou úpravu, takže odpadá tmelení a broušení podkladu, napouštění podkladu penetrací a minimální dvouvrstvý nátěr barvami. Panely se dodávají s povrchem v několika rozdílných strukturách i barevném provedení.

Koupelnové panely Fibo-Trespo, jsou vyrobeny z velmi odolné, pod vysokým tlakem lisované překližky, která je opatřena na povrchu velmi kvalitním laminem a zadní stěna má již vlisovanou parozábranu. Výběr je až 750 možných variací od barevných kolekcí až po strukturu dřeva, či nádechu mramoru. Spojovací systém Aqualock, zabrání vnikání vody a zaručí Vám odpovídající konečný vzhled. Vodovzdorné nástěnné panely Fibo-Trespo, Vám pomohou velice snadno a rychle vybudovat koupelnu nejvyšší kvality.

S výběrem dekorů jednotlivých panelů, včetně jejich vizualizací ve Vašem interiéru Vám pomůže interiérová designérka přímo na našem showroomu.

<

/p>

Naše společnost je zároveň výhradním dovozcem a distributorem Korové fasády. www.fasady-korek.cz / www.fibotech.cz